Цвинтарні баталії у мікрорайоні Книжківці розгоряються
У мікрорайоні Книжківці цвинтарні баталії майже переросли у бійку. Одна група людей проти цвинтаря в центрі мікрорайону, натомість переважна більшість громади населеного пункту проти ініціативи його закриття.Цвинтарні баталії у мікрорайоні Книжківці розгоряються
У мікрорайоні Книжківці цвинтарні баталії майже переросли у бійку. Одна група людей проти цвинтаря в центрі мікрорайону, натомість переважна більшість громади населеного пункту проти ініціативи його закриття.

Картину, коли цвинтар знаходиться в центрі або ж поблизу населеного пункту можна побачити чи не в кожному селі. Утворення його залежить від самих людей. Така сама ситуація і в центрі мікрорайону Книжківці. Декілька жителів проти сусідства з померлими, кажуть: поблизу школа, магазини, і вода в криницях почала якось дивно пахнути.

Підтримують чоловіка не всі. Інші кажуть: треба було думати тоді, коли будувались поблизу кладовища.

Суперечка між жителями мікрорайону мало не переросла у бійку.

Переважній більшості людей цвинтар не заважає. З приводу цього вони зібрались на громадські слухання. Зоя Івко – начальник ритуальної служби міста – каже: санітарні норми дещо не відповідають стандартам, але люди самі зробили ці невідповідності коли будували будинки поблизу цвинтаря. Підстав закрити кладовище – немає, – повідомляє телеканал \”Екслюзив\”.

Обурило громаду й те що, місця на їхньому цвинтарі і так мало, натомість їм привозять хоронити людей із інших мікрорайонів. Землю для нового виділили ще з десяток років тому, але де вона знаходиться – ніхто не знає.

Люди пересварились, а чиновники знайшли соломонове рішення на цей момент. До уже існуючого кладовища пообіцяли виділити ще кілька соток землі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього