Цієї ночі у Хмельницькому п`яні молодики трощили вікнаВ Хмельницькому працівники Державної служби охорони затримали двох невідомих, які розбили склопакет вхідних дверей в розважальному комплексі.Цієї ночі у Хмельницькому п`яні молодики трощили вікнаВ Хмельницькому працівники Державної служби охорони затримали двох невідомих, які розбили склопакет вхідних дверей в розважальному комплексі.
Перебуваючи на службі, працівники ДСО отримали повідомлення від чергової пульту центрального спостереження – надійшов сигнал «Тривога» з одного із розважальних закладів Хмельницького. Наряд охоронців за кілька хвилин прибув на місце події.

Як розповіла адміністратор закладу, двоє невідомих безпричинно почали щосили гамселити ногами по вхідних дверях. Не чекаючи на продовження „розваг”, працівниця розважального комплексу натиснула тривожну кнопку Державної служби охорони. Наряд групи затримання, прибувши на виклик, заспокоїв нетверезих дебоширів. Один із забіяк поскаржився на біль у нозі, тому довелося викликати автомобіль швидкої допомоги.

На місце події також була викликана слідчо-оперативна група, за вказівкою якої хуліганів спочатку було доставлено в травмпункт, а згодом і в Зарічанський відділ міліції для проведення перевірки та надання правової оцінки діям правопорушників. Їм доведеться відповідати за вчинене та відшкодовувати завдані збитки закладу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього