ДАІ Хмельниччини: курси водійської майстерності можуть стати регулярними

ДАІ Хмельниччини: курси водійської майстерності можуть стати регулярними
Як ми вже повідомляли, 1 листопада обласне управління ДАІ та ГО \”Хмельницький Автолюбительський Клуб\” провели спеціальні курси, які покликані навчити водіїв приймати правильні рішення під час екстремальних ситуацій, які можуть виникнути на дорозі під час складних погодних умов.ДАІ Хмельниччини: курси водійської майстерності можуть стати регулярними
Як ми вже повідомляли, 1 листопада обласне управління ДАІ та ГО \”Хмельницький Автолюбительський Клуб\” провели спеціальні курси, які покликані навчити водіїв приймати правильні рішення під час екстремальних ситуацій, які можуть виникнути на дорозі під час складних погодних умов.
На перше заняття прийшло чимало бажаючих розширити свої теоретичні знання та вдосконалити навички водіння автомобіля, особливо у зимовий період. Значну частину аудиторії складали ті, хто найближчим часом планує отримати водійські права.
Заняття складалися з двох частин. Під час першої, аудиторної, викладач автошколи Всеукраїнської спілки автомобілістів Павло Єленок розповів присутнім, як підготувати автомобіль до зими та як себе поводити за кермом під час нестандартних ситуацій, які можуть виникнути за несприятливих погодних умов.
Під час занять на відкритому майданчику майстри автомобільного слалому із громадської організації «Хмельницький Автолюбительський Клуб» наглядно показали, як можна без проблем вийти із екстремальної ситуації на дорозі.
Також усі бажаючі могли спробувати скласти іспит зі знання Правил дорожнього руху, і, як відзначають спеціалісти, показали непогані результати.
В обласному управлінні ДАІ кажуть, що за потреби такі заняття можуть проводити регулярно.

Залишити відповідь