ДАІ Хмельничини: спроби дати хабара співробітникам продовжуються
З початку цього року вже зафіксовано 8 спроб дачі хабара працівникові ДАІ, повідомляє прес-центр УДАІ Хмельниччини.ДАІ Хмельничини: спроби дати хабара співробітникам продовжуються
З початку цього року вже зафіксовано 8 спроб дачі хабара працівникові ДАІ, повідомляє прес-центр УДАІ Хмельниччини.
Так, лише 8 січня на Хмельниччині зафіксовано 3 таких випадки. Один з таких випадків стався в м. Хмельницький на Проспекті Миру, де працівниками ДПС під час несення служби за порушенням ПДР (невиконання вимог дорожнього знаку 4.2 \”Рух Праворуч\”) був зупинений автомобіль \”Шкода Фабія\” під керуванням 26 – річного хмельничанина, який за непритягнення до адміністративної відповідальності пропонував інспектору грошову винагороду в розмірі 50 гривень.
Дану подію зареєстровано до Єдиного обліку, купюру номіналом 50 гривень вилучено та долучено до матеріалів справи. За порушення ПДР на горе – водія складено адміністративні протоколи за ст. 122 ч.1 КУпАП та винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 грн. Наразі за даним фактом проводиться перевірка.
Правоохоронці кожного разу при спробі дати хабара попереджають водія, що його дії неправомірні, за що передбачена відповідальність. Однак, керманичі авто попередження часто ігнорують.
Державтоінспекція нагадує, що за пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі, ч.1 ст. 369 Кримінального кодексу України передбачено штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього