«ДАТАГРУП» приєдналася до національної ініціативи захисту неповнолітніх
«ДАТАГРУП» 15 травня підписала Меморандум про захист неповнолітніх при наданні програмної послуги.«ДАТАГРУП» приєдналася до національної ініціативи захисту неповнолітніх
«ДАТАГРУП» 15 травня підписала Меморандум про захист неповнолітніх при наданні програмної послуги.

В Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення підписали перший акт саморегулювання в галузі платного телебачення – Меморандум про захист неповнолітніх під час надання програмних послуг. Ключовими положеннями документу є те, що трансляція або ретрансляція програм, які можуть завдати шкоди фізичному, психічному чи моральному розвитку неповнолітніх, у тому числі містять порнографію або безпідставне насильство, має здійснюватися в кодованій формі або з обмеженням у часі з 24.00 до 4.00 годин. Компанія «Датагруп» підтримала ініціативу, підписавши відповідний документ спільно з основними представниками українського ринку програмних послуг.
Також Меморандум визначає умови для реклами та інформування споживачів про можливості замовлення такої послуги на платній основі і являє собою акт саморегулювання української індустрії платного телебачення, в якому встановлені чіткі правила трансляції відповідно до Директиви ЄС про надання аудіовізуальних медіа-послуг.
З текстом Меморандуму можна ознайомитися на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
Довідка: послуги телебачення компанія «Датагруп» надає під торговою маркою «Домашній телеком». На сьогоднішній день компанія обслуговує 315 тис. роздрібних абонентів в 53 містах України і входить до ТОП-5 ключових гравців ринку роздрібного ШПД. Абоненти «Домашнього телекому» можуть підключити Інтернет, телефонію та телебачення за технологією Triple Play по мережі одного оператора.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього