Дід Мороз готується до зустрічі з хмельницькими дітлахамиВперше у Хмельницькому 23 грудня на майдані перед кінотеатром ім. Т. Шевченка відкриється новорічна гостина Діда Мороза. Чекаємо всіх: і дорослих, і малих – поспілкуватися з казковим героєм, розповісти про свої досягнення за рік та поділитися мріями про подарунки, яких очікуєте цьогоріч під ялинку.
Щоденно з 23 грудня до 12 січня хмельницький Дід Мороз чекатиме дітвору у своїй гостині з 16.00 до 19.00 години. У суботу та неділю – з 13.00 до 18.00.Дід Мороз готується до зустрічі з хмельницькими дітлахамиВперше у Хмельницькому 23 грудня на майдані перед кінотеатром ім. Т. Шевченка відкриється новорічна гостина Діда Мороза. Чекаємо всіх: і дорослих, і малих – поспілкуватися з казковим героєм, розповісти про свої досягнення за рік та поділитися мріями про подарунки, яких очікуєте цьогоріч під ялинку.
Щоденно з 23 грудня до 12 січня хмельницький Дід Мороз чекатиме дітвору у своїй гостині з 16.00 до 19.00 години. У суботу та неділю – з 13.00 до 18.00.
Гостина відкрита за сприяння Хмельницького міського голови Сергія Мельника та участі торгової марки «БЕМБІ».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього