Де можна купатися на Водохреща у Хмельницькому
За старовинною традицією на Водохреще чимало хмельничан готуються зануритися в ополонку. Адже вважається, що водохресна вода приносить духовне і тілесне здоров\’я.Де можна купатися на Водохреща у Хмельницькому
За старовинною традицією на Водохреще чимало хмельничан готуються зануритися в ополонку. Адже вважається, що водохресна вода приносить духовне і тілесне здоров\’я.

З метою безпечного купання і охорони життя людей під час проведення церемонії освячення води у водохресний Святвечір та Водохреща Господнього у період з 16.00 18 січня до 18.00 19 січня на річці Південний Буг, на правому березі в районі спортивного комплексу\”Спартак\” (пров. Човновий, 11) та на лівому – поблизу кафе «Малібу» будуть організовані місця для проведення святкування.

Аби створити сприятливі умови для любителів зимового купання в зв’язку з пониженням температури в місцях святкування будуть організовані пункти обігріву, роздягальні, а також можливість зігрітись гарячими чаєм чи кавою. У разі потреби буде надана медична допомога.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради застерігає:
– будьте обережні при зануренні у воду, виконуйте всі вказівки рятувальників;
– не скупчуйтесь біля ополонки;
– не занурюйтесь у воду після вживання спиртних напоїв.
Бажаємо вам веселого та безпечного святкування!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього