На Хмельниччині судитимуть декана Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, який отримав 200 доларів хабара. Наразі обвинувальний акт направили на розгляд до суду, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Нагадаємо, ще ултку цього року правоохоронці затримали декана Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, який вимагав та отримав 200 доларів хабара.

“Слідчі провели усі необхідні експертизи та зібрали потрібну кількість доказів. Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо незаконного отримання деканом Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка 200 доларів хабара завершилося”, – кажуть у прес-службі прокуратури області.

Під час слідства з’ясувалося, що декан університету пообіцяв абітурієнту, що допоможе йому стати студентом університету. Чоловік запевнив, що здійснить вплив на приймальну комісію. Зокрема, він пообіцяв, що абітурієнта швидко та без зайвих проблем зарахують на другий курс економічного факультету цього навчального закладу. За цю послугу декан вимагав грошову винагороду, яка становила 200 доларів.

17 липня під час отримання хабара декана затримали правоохоронці в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Усі гроші вилучили та направили на експертизу.

Працівники прокуратури Хмельницької області направили до Хмельницького міськрайонного суду обвинувальний акт відносно декана університету, який вимагав та отримав хабар. Чоловік відповідатиме за скоєне правопорушення перед законом за ч. 2 ст. 369-2 та ч.1 ст. 368  Кримінального кодексу України. Згодом суд розгляне матеріали справи та призначить покарання для чоловіка. Йому загрожує до п’яти років ув’язнення. Також декана можуть позбавити права обіймати певні посади терміном до трьох років.

Залиште коментар

Також по темі

Старокостянтинівського військового комісара, який попався на хабарі, оштрафували на 25,5 тис. гривень

Військового комісара Старокостянтинівського об’єднаного військового комісаріату Олега Гандзюка