Деклараційна кампанія на Хмельниччині отримала позитивний   громадський резонанс
У ході нинішньої кампанії декларування понад півтори тисячі подолян уже подали декларації про доходи, отримані у 2014 році. Якщо порівнювати із попередньою кампанією, то вона проходить значно жвавіше. Адже у минулому році на цей час прозвітувала про свої статки лише тисяча осіб.Деклараційна кампанія на Хмельниччині отримала позитивний   громадський резонанс
У ході нинішньої кампанії декларування понад півтори тисячі подолян уже подали декларації про доходи, отримані у 2014 році. Якщо порівнювати із попередньою кампанією, то вона проходить значно жвавіше. Адже у минулому році на цей час прозвітувала про свої статки лише тисяча осіб.

Сума задекларованих мешканцями Хмельниччини доходів сягнула 91 мільйона гривень, що на 10 мільйонів більше проти аналогічного показника минулого року. При цьому нарахована сума податкових зобов’язань склала 2,9 мільйона гривень, що більше на один мільйон гривень, ніж торік. –інформує управління доходів і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби Хмельницької області.

Найбільш активно подоляни декларують отримані спадщину та подарунки. Наразі нараховується більше 500 таких декларантів, їх сума доходу склала 42,7 мільйона гривень, відповідно до сплати надійне 2,1 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Понад 100 декларацій подано стосовно здачі в найм майна на суму доходу 825 тисяч гривень, із цих доходів буде сплачено 137 тисяч гривень ПДФО. Близько 80 декларацій отримано з продажу майна на суму 8,5 мільйона гривень, при цьому до бюджету надійде щонайменше 450 тисяч гривень.

«На сьогодні фіскальною службою Хмельниччини запущено в медійний простір актуальний слоган: «Декларуй доходи, не ховайся, – до Європи наближайся !» І примітно, що він отримав позитивний громадський резонанс. Сподіваємось, що і надалі кількість декларантів буде високою, адже традиційно активними у цьому зв‘язку є березень та квітень. А триватиме деклараційна кампанія, як завжди, до 1 травня 2015 року», – зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього