Комунальники міста Хмельницького замовили таблички з новими назвами вулиць, які отримали їх після минулорічної декомунізації

За умовами договору, звіт про який оприлюднено в системі «Prozorro», таблички з назвами нових вулиць мають виготовити та встановити до 20 березня.

Як повідомляє народна газета “Є”, за це виконавець робіт – приватний підприємець Мартинов Павло Володимирович, отримає з міського бюджету 133 тисячі 414 гривень та 20 копійок (в угоді вказана інша сума – 111 тисяч та 178,5 гривні, але без ПДВ).

«Це таблички на 48 вулиць, провулків та проїздів, які були перейменовані згідно закону про «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», – пояснює заступник міського управління житлово-комунального господарства Володимир Путін. – Вони будуть трьох видів: на багатоповерхові будинки, одноповерхові та просто номера. Всього 1368 табличок».

Найбільше – номерних – 923. Їх встановлять на одноповерхових будинках. Щоправда, деяким «пощастить» більше. Адже 394 отримають ще й з назвами вулиць. «Ми не будемо встановлювати на кожному, а лише на початку та прикінці кварталів», – каже Володимир Васильович. Ще 51 табличка «дістанеться» багатоповерхівкам.

В лютому минулого року міський голова Хмельницького Олександр Симчишин затвердив список 48 назв «декомунізованих» вулиць, провулків та проїздів.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою