Делегація Хмельницької області взяла участь в Всеукраїнській відео-селекторній нарадіВідкорегувати тарифи ЖКГ та забезпечити жорсткий контроль над роботою систем життєзабезпечення. Саме такі завдання поставив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул представникам усіх регіонів, відповідним службам та структурам, що взяли участь у Всеукраїнській відео-селекторній нараді. Делегацію Хмельницькою області очолив заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль.Відкорегувати тарифи ЖКГ та забезпечити жорсткий контроль над роботою систем життєзабезпечення. Саме такі завдання поставив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул представникам усіх регіонів, відповідним службам та структурам, що взяли участь у Всеукраїнській відео-селекторній нараді. Делегацію Хмельницькою області очолив заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль.

В першу чергу Олександр Юрійович закцентував увагу колег на тому, що необхідно підтримувати роботу систем життєзабезпечення. «Газ, вода, тепло, електроенергія, робота громадського транспорту. Це основа роботи держави. І ця робота буде виконана. Всі служби працюють в посиленому режимі. Їх дії жорстко контролюються та координуються оперативним штабом Мінрегіону» – сказав посадовець. Характеризуючи ситуацію у Хмельницькій області Леонід Гураль зазначив: «Початок 2014 року продовжив стабільне проходження в області опалювального сезону. В стані готовності знаходились 111 аварійних бригад. Як результат – з початку року в області не було зафіксовано виникнення жодної позаштатної ситуації у сфері життєзабезпечення населення».

З врахуванням новорічних свят, зимових канікул в школах області запроваджений режим економії енергоресурсів. Це дало можливість зекономити уже в січні 3,4 млн.куб.м. природного газу, або майже 20% до січня минулого року. За 2013 р. в результаті впровадження програм спрямованих на підвищення енергоефективності, економія склала 12,8 млн.куб.м. газу або 6,5%.

Окрема увага в ході наради була приділена питанню зниженню тарифі на послуги ЖКГ для споживачів бюджетної сфери – дитсадків, шкіл, лікарень, для підприємств, яким встановлює ці тарифи місцева влада. Як зазначив О.Вілкул до 25 січня ці тарифи мають бути скориговані.

На даний час усі підприємства-ліцензіати облдержадміністрації розрахували нові тарифи на теплову енергію з врахуванням зниження ціни на газ. «Розрахунки впродовж 11-15 січня подані в Держцінінспекцію для отримання висновків. Практично усі органи місцевого самоврядування готові одразу після їх отримання затверджувати нові, відкореговані тарифи на теплову енергію та послуги теплопостачання» – констатував Леонід Гураль.

О.Штойко

За матеріалами: офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього