Делегація з Хмельниччини відвідала Куявсько-Поморське воєводство у Польщі
Делегація Хмельницької обласної державної адміністрації взяла участь у XXII щорічному Welconomy Forum у м. Торунь, одному з найбільших заходів економічного напрямку у Польщі.Делегація з Хмельниччини відвідала Куявсько-Поморське воєводство у Польщі
Делегація Хмельницької обласної державної адміністрації взяла участь у XXII щорічному Welconomy Forum у м. Торунь, одному з найбільших заходів економічного напрямку у Польщі.

Традиційно Welconomy Forum став відмінною платформою для зустрічі значущих політиків та експертів з різних сфер економіки.
Під час дводенного засідання (2-3 березня), відбулося чимало дискусій, ділових зустрічей і заходів. Порушувалися питання, пов\’язані з енергетичною та політичною безпекою у Центральній і Східній Європі, проблемою інноваційного менеджменту, а також залученням інвестицій у бізнес.
У ході роботи форуму представлено економічний та інвестиційний потенціал Хмельницької області, проведено зустрічі з учасниками заходу для просування інвестиційних можливостей краю.

Делегація Хмельницької області також мала офіційну зустріч із очільником Куявсько-Поморського воєводства Петром Цалбецкі. На ній окреслено напрями подальшої співпраці у рамках Угоди про міжнародне співробітництво між Хмельницькою областю, Україна та Куявсько-Поморським воєводством, Республіка
Польща.

Візит сприяв розширенню торговельно-економічних, науково-технічних і культурних зв\’язків між Хмельницькою областю та Куявсько-Поморським воєводством.

Делегація з Хмельниччини відвідала Куявсько-Поморське воєводство у ПольщіДелегація з Хмельниччини відвідала Куявсько-Поморське воєводство у Польщі

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього