До Хмельницького завітала делегація з Кувейту. Представники компанії «Al-Sayer Group» прибули на Україну, аби налагодити співпрацю з українськими виробниками.До Хмельницького завітала делегація з Кувейту. Представники компанії «Al-Sayer Group» прибули на Україну, аби налагодити співпрацю з українськими виробниками.
Делегація з Кувейту хоче налагодити співпрацю з УкраїноюСпільно з українськими товаровиробниками закордонні партнери мають на меті представити арабському споживачу зразки виробництва молочної продукції, соків, мінеральної води, мороженої яловичини та м’яса курчат, макаронних виробів та інших видів вітчизняної харчової продукції. Аби переконатися у якості продуктів, члени делегації відвідали «Хмельницьку маслосирбазу», «Хмельницьку макаронну фабрику» та «Оболонь Красилівське». Наші підприємці окреслили потенційним партнерам перспективи та вигоди співпраці саме з їхніми підприємствами.
Довідково. «Al-Sayer Group» є досить потужним представником не лише кувейтського бізнесу, а й загалом азійського континенту. Компанія працює у багатьох напрямках і продовжує розширення охоплених галузей. На грудень поточного року у місті Ель-Кувейт заплановано проведення тижня українських харчових продуктів у Кувейті, тож керівництво «Al-Sayer Group» виявило зацікавленість в організації і проведенні даного заходу та відрядило делегацію до Хмельницького регіону.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього