Демобілізовані хмельничани отримали нові соціальні гарантії
Президент України Петро Порошенко підписав закон, який регулює деякі питання соціального захисту, зокрема демобілізованих під час особливого періоду громадян.Демобілізовані хмельничани отримали нові соціальні гарантії
Президент України Петро Порошенко підписав закон, який регулює деякі питання соціального захисту, зокрема демобілізованих під час особливого періоду громадян.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави, Порошенко підписав закон у вівторок. Закон №259-VIII \”Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації та соціального захисту громадян, які підлягають звільненню з військової служби під час особливого періоду або у зв\’язку з оголошенням демобілізації\” був ухвалений Верховною Радою 18 березня.

У повідомленні зазначено, що метою документа є удосконалення деяких законодавчих положень, зокрема щодо питань відпустки та соціальних гарантій працівників.

Законом встановлено збереження місця роботи (посади) та середній заробіток на підприємстві чи в установі за працівниками, які під час проходження військової служби отримали поранення (інші ушкодження здоров\’я) та перебувають на лікуванні у медичних закладах, а також потрапили у полон або визнані безвісно відсутніми.

Як повідомляє gazeta.ua, документом також надаються додаткові гарантії соціального захисту військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, щодо порядку надання щорічної відпустки та встановлено гарантії відстрочки від повторного призову протягом шести місяців у разі проведення часткової мобілізації, процедури призову на військову службу на тих військовозобов\’язаних, які були звільнені зі служби у запас після проведення заходів попередньої мобілізації. Винятком може слугувати їхня особиста згода щодо здійснення такого призову.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього