День працівників радіо, телебачення та зв’язку України
Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма.День працівників радіо, телебачення та зв’язку України
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв\’язку України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та зв\’язку» від 11 листопада 1994 року.
Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Нині ж до них долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв\’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-зв\’язку.
Галузь зв\’язку та сфера інформатизації України налічує більше тисячі операторів зв\’язку, 500 інтернет-провайдерів, 15 тисяч відділень поштового зв\’язку, 10 профільних вищих навчальних закладів, які щорічно готують близько 30 тисяч фахівців у сфері телекомунікацій, понад 10 науково-дослідних і проектних інститутів. Завдяки роботі 250 тисяч працівників галузі зв\’язку та інформатизації України скорочуються відстані між містами і людьми, розповсюджується не тільки інформація, але і духовно-етичні цінності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього