День Південного Буга у ПриватБанку відзначили суботником
Сьомий рік в Україні відзначають день Південного Буга, який бере свій початок на Хмельниччині. Цього ж дня, 16 травня, у ПриватБанку проходив всеукраїнський суботник. І звісно, що місце суботнику було обрано у прибережній зоні р. Бівденний Буг, де полюбляють відпочивати хмельничани та не завжди залишають після відпочинку \”природню недоторканність\”.День Південного Буга у ПриватБанку відзначили суботником
Сьомий рік в Україні відзначають день Південного Буга, який бере свій початок на Хмельниччині. Цього ж дня, 16 травня, у ПриватБанку проходив всеукраїнський суботник. І звісно, що місце суботнику було обрано у прибережній зоні р. Бівденний Буг, де полюбляють відпочивати хмельничани та не завжди залишають після відпочинку \”природню недоторканність\”.

\”Вже стало гарною традицією в квітні-травні щорічно проводити суботники, – каже директор Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Браніцький. – Цього року цей день знов, як і минулоріч, співпав із відзначенням дня річки Південний Буг, і ми даруємо їй чисте узбережжя. Ця робота не потребує професіоналізму, а лише бажання та натхнення зробити країну зеленою\”.
Чудова погода та завзяття співробітників ПриватБанку та членів їх родин сприяли розчищенню берегу від зарослів, сухого гілля та очищення від побутових відходів. За дві години роботи банкіри зібрали комунальникам для вивезення близько двох тракторних причепів сміття.

Прес-служба ПриватБанку в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього