31 жовтня у всьму світі відзначають Хелловін (Відьомська ніч). Він святкується в ніч з 31 жовтня на перше листопада31 жовтня у всьму світі відзначають Хелловін (Відьомська ніч). Він святкується в ніч з 31 жовтня на перше листопадаЗа поганськими віруваннями західних європейців у ніч Хелловіну відчиняються двері у потойбічний світ, і духи померлих приходять на землю, щоб знайти собі відповідне тіло. Тому від усіляких скелетів, вампірів та привидів, що можуть постукати у ваші двері, варто відкупитися — насипати торбу гостинців-ласощів. Одним із головних атрибутів свята є «Ліхтар Джека» у вигляді голови з вирізаного гарбуза і запаленої свічки всередині. Для цього свята характерним є переодягання. Найчастіше переодягаються в костюми фей, кажанів, різноманітних духів, відьом, гарбузів, скелетів, зомбі, мертвих, упирів. Найпоширеніші фарби для свята: чорний, помаранчевий, сірий, білий, жовтий та червоний.

За поганськими віруваннями західних європейців у ніч Хелловіну відчиняються двері у потойбічний світ, і духи померлих приходять на землю, щоб знайти собі відповідне тіло. Тому від усіляких скелетів, вампірів та привидів, що можуть постукати у ваші двері, варто відкупитися — насипати торбу гостинців-ласощів.
Одним із головних атрибутів свята є «Ліхтар Джека» у вигляді голови з вирізаного гарбуза і запаленої свічки всередині. Для цього свята характерним є переодягання. Найчастіше переодягаються в костюми фей, кажанів, різноманітних духів, відьом, гарбузів, скелетів, зомбі, мертвих, упирів. Найпоширеніші фарби для свята: чорний, помаранчевий, сірий, білий, жовтий та червоний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього