День у ляльковому світі провели діти з Хмельниччини
9 вересня 15 дітей із Хмельниччини поринули у казковий світ ляльок: цілісінький день у приміщенні столичного Театру Ляльок вони насолоджувались грою українських та закордонних акторів у програмі «Артисти – дітям».День у ляльковому світі провели діти з Хмельниччини
9 вересня 15 дітей із Хмельниччини поринули у казковий світ ляльок: цілісінький день у приміщенні столичного Театру Ляльок вони насолоджувались грою українських та закордонних акторів у програмі «Артисти – дітям». Організаторами вистави були Київський Академічний Театр Ляльок, Польський Інститут у Києві, спільно з Австрійським Культурним Форумом, Чеським Центром, Посольствами Угорщини і Словаччини. Поїздку групи у складі 13 дітей із Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та двох дітей-переселенців із м. Приморське (Донецька обл.), які нині проживають у м. Шепетівка, курував Благодійний фонд «Зміцнення громад».
– Ці діти, як ніхто інший, потребують піклування та любові. Усі вони пережили багато, тому ми, дорослі, мусимо об’єднати зусилля задля того, щоб їх життя стало кращим. Сподіваюся, що емоції, які вони сьогодні отримають, будуть не просто спогадами, а стануть тим, що надихатиме, – говорить Тетяна Василик, директор БФ «Зміцнення громад».
Святкову програму разом із дитячим хором «ДОраДО» відкрив музичний гурт «Тарака» – неперевершені музиканти із Польщі, Білорусі та України. Символічно, що вони виконали пісню «Подай руку Україні», яка стала втіленням почуття солідарності польського народу із братніми українцями. Після цього із вітальним словом до усіх присутніх звернулася Марина Порошенко.
– Проект «Артисти – дітям» – більше ніж мистецька акція. Це джерело натхнення і віри в краще. Виховувати дітей означає виховувати майбутнє країни, а найкращий шлях у цьому – зробити їх щасливими. Дуже вдячна усім, хто долучився до реалізації цієї акції. Вірю, що разом ми переборемо усі негаразди і зробимо так, щоб наші діти були щасливими і захищеними, – коментує Марина Порошенко.
Тим часом до виходу на сцену готувалася театральна група із чеського міста Брно. Маленьким глядачам вони презентували виставу «Савітрі». Це історія, що базується на старій індуській легенді Махабхарата, у якій кохання принцеси Савітрі рятує коханого від смерті.
У той час, коли на сцені відбувалися неймовірні перевтілення, на площі перед театром було не менш цікаво: вікторини, головоломки, інтерактивні ігри та майстер-класи від віденських, угорських та словацьких не залишали байдужим нікого із присутніх.
Не лише видовищні постановки чекали на юних глядачів. Українська група культурних діячів ГОГОЛЬФЕСТ на «прощання» усім присутнім на святі вручала приємні подаруночки і сувеніри, тож ця подія точно залишиться у пам’яті надовго.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього