День знань в Хмельницькому
Сьогодні в 40 навчальних закладах Хмельницького пролунав перший дзвоник, 28 тисяч школярів сіли за парти, вперше поріг школи переступили близько 3500 маленьких хмельничан.День знань в Хмельницькому
Сьогодні в 40 навчальних закладах Хмельницького пролунав перший дзвоник, 28 тисяч школярів сіли за парти, вперше поріг школи переступили близько 3500 маленьких хмельничан.
У День знань в усіх навчальних закладах міста відбулося традиційне свято першого дзвоника. Міський голова Сергій Мельник привітав учнів Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи №19 І-ІІІ ступенів імені академіка Михайла Павловського. Розпочалися урочистості із виконання державного гімну, внесення прапора та хвилини мовчання за загиблими у Великій Вітчизняній війні, під час Революції гідності та антитерористичної операції на сході України.
\”Я щиро вітаю вас зі святом першого дзвоника, Днем знань. В школі потрібно добре вчитися. адже знання це той скарб, який дозволить себе впевнено почувати в майбутньому житті. Тільки добре навчаючись і гарно працюючи ми зможемо побудувати сильну державу та гарне власне життя. Батькам хочу побажати, щоб на очах були тільки сльози радості, педагогам терпеливості\”, – сказав Сергій Мельник.
Головні на святковій лінійці першокласники отримали від міської влади подарунки – канцелярське приладдя.

День знань в Хмельницькому

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього