Після того, як туди «свободівці» так р’яно хотіли призначити лікаря-нейрохірурга Хмельницької обласної лікарні Бориса Ткача, пристрасті навколо цього посадового крісла трохи вщухли

Департамент охорони здоров’я та департамент освіти скоро можуть отримати нових очільниківДепартамент охорони здоров’я та департамент освіти скоро можуть отримати нових очільників
Департамент охорони здоров’я Хмельницької обласної адміністрації досі залишається без очільника. Після того, як туди «свободівці» так р’яно хотіли призначити лікаря-нейрохірурга Хмельницької обласної лікарні Бориса Ткача, пристрасті навколо цього посадового крісла трохи вщухли. Але з’явився ще один претендент на цю посаду, якого активно «лобіювали» – колишній головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні, депутат облради Іван Гуцул. Утім, його кандидатуру в стінах ОДА не надто обговорювали, особливо після провалу Івана Гуцула на Раді Майдану, яка його не підтримала. А от наразі «темною конячкою» на цю посаду називають прізвище Якова Цуглевича з Кам’янця-Подільського. Пан Цуглевич керує там центральною районною лікарнею. Подейкують, що його кандидатуру губернатору запропонував кам’янецький «ударівець» Василь Ковальчук. І саме Яків Цуглевич на сьогоднішній день найреальніший кандидат, який може очолити медицину області.

А от Департамент освіти та науки Хмельницької ОДА, скоріш за все, очолить «ударівець» з Полонного, директор тамтешньої ЗОШ №2 Олег Фасоля. Його кандидатура розглядалася ще до звільнення Віктора Очеретянка, якого губернатор нарешті звільнив кілька днів тому.

Утім, нові призначення, напевне, пройдуть уже після того, як буде призначено голову Хмельницької ОДА, адже зараз Леонід Прус, який написав заяву на звільнення у зв’язку з обранням нового Президента Петра Порошенка, і сам знаходиться у «підвішеному стані».
Департамент охорони здоров’я та департамент освіти скоро можуть отримати нових очільників

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього