Депутат-бютівець стурбований, що виконання власних надходжень обласного бюджету-2014, знаходяться під загрозою

Депутат-бютівець стурбований, що виконання власних надходжень обласного бюджету-2014, знаходяться під загрозоюДепутат Хмельницької обласної ради від ВО “Батьківщина” Мар’ян Зеленецький висловив стурбованість, що виконання власних надходжень обласного бюджету на 2014 рік, знаходяться під загрозою.
Депутат Хмельницької обласної ради від ВО “Батьківщина” Мар’ян Зеленецький висловив стурбованість, що виконання власних надходжень обласного бюджету на 2014 рік, знаходяться під загрозою.

Про це він сказав на засіданні бюджетної комісії обласної ради, аналізуючи проект обласного бюджету на 2014 рік.

Зеленецький конретизував, що під загрозою зриву виконання прибуткового податку на доходи фізичних осіб. За 2014 рік його запланували зібрати на суму 368 млн. 232 тис. 300 грн.

“План зі збору прибуткового податку у 2013 року становив 360 мільйонів гривень. Фактичне виконання становить 333 мільйонів. Таким чином область недовиконала 27 мільйонів гривень. Я розумію, що показники для обалсті Мінфін довів великі, але це вперше за останні роки, Хмельниччина недобрала податків. Відповідно, на 2014 рік при плані прибуткового податку 368 млн. грн, немає гарантій щодо його виконання”, – заявив депутат-бютівець.

Він вважає, що виконання цих доходів обласного бюджету можливе при рості інфляції.

Директор фінансового депертаменту Хмельницької ОДА Сергій Пенюшкевич підтвердив, що показник прибуткового податку на доходи фізичних осіб на 2014 рік є надутим.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залишити відповідь