Депутат Хмельницької міської ради Олег Певнєв проведе зустріч із виборцями
Депутат Хмельницької міської ради від ВО «Батьківщина» Олег Певнєв, який відтепер представлятиме у міському парламенті інтереси мешканців округу №19, проведе першу після цьогорічних перегонів зустріч із своїми виборцями.Депутат Хмельницької міської ради Олег Певнєв проведе зустріч із виборцями
Депутат Хмельницької міської ради від ВО «Батьківщина» Олег Певнєв, який відтепер представлятиме у міському парламенті інтереси мешканців округу №19, проведе першу після цьогорічних перегонів зустріч із своїми виборцями.

Зустріч відбудеться в четвер, 17 грудня, у приміщенні загальноосвітньої школи №24. Розпочнеться вона о 17 годині. На зустріч запрошуються мешканці будинків з вулиці Львівське шоссе, 1, 33-35, 39-43/1, 47-47/2, 49, 51, з вулиці Тернопільської, 26/3, 26/4-26/5, 34Г-34/5, з вулиці Інститутської, 19, 21-
21/1 та з вулиці Молодіжної, 2/3-2/3Д, 8/2.

«Хочу вислухати проблеми своїх виборців. Послухати їхні думки, на які саме потреби потрібно витрачати гроші міського бюджету. Оскільки у грудні ще продовжується формування списків тих робіт, які буде зроблено у наступному році, то хотілося б долучитися і до цієї роботи та вказати комунальним службам, що мешканці мого округу хочуть, аби вони зробили. Це стосується і асфальтування та ремонту прибудинкових територій, і встановлення дитячих майданчиків, і ремонту інженерних мереж «, – каже депутат Олег Певнєв.

У подальших планах Олега Певнєва – організувати на окрузі спільні прийоми разом із спеціалістами різних управлінь та департаментів міської ради, аби одразу можна було разом вирішувати проблеми людей.

Крім того, оскільки з липня наступного року усі будинки мають визначитися, хто надалі буде виконувати роботи з їх утримання, депутат хоче провести збори з мешканцями усіх будинків свого округу, аби провести роз’яснювальну роботу серед мешканців, що їх чекає у майбутньому, допомогти визначитися, що краще – створити власне ОСББ чи найняти управителя.

«Роботи у нас попереду досить багато. Адже ми усі хочемо жити у красивому та комфортному місті. А для цього потрібен постійний діалог депутатів із своїми виборцями. Та небайдужість до спільних проблем», – упевнений депутат Хмельницької міської ради Олег Певнєв.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього