Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав депутата Кам’янець-Подільської районної ради Віталія Бурбана винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння). За рішенням суду, на депутата накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік. Крім того, на користь держави з обвинуваченого буде стягнуто 320 гривень судового збору.

“Бурбан подав апеляцію, і стверджує, що в апеляційному суді все “порішає”. Тому ми й надалі відслідковуватимемо цю справу, аби депутат-порушник таки поніс законне покарання”, – каже місцева громадська активістка Вікторія Кохановська.

За її словами, Віталій Бурбан досить відомий у Кам’янці-Подільскому “активіст” – очолює громадську організацію учасників АТО. Крім того, був радником мера Михайла Сімашкевича та членом атестаційної комісії працівників поліції.

Віталія Бурбана патрульна поліція затримала 18 квітня 2017 року о 01.20 годині в Кам’янці-Подільському на вулиці Жванецьке шосе, 103. Патрульні запідозрили, що Бурбан, який керував автівкою “ВАЗ 2103”, знаходиться у стані алкогольного сп’яніння. На їхню пропозицію він пройшов огляд на стан алкогольного сп’яніння в Кам’янець-Подільській міській лікарні. За результатами було встановлено, що водій перебуває в стані алкогольного сп’яніння із вмістом алкоголю в організмі 1,7 проміле. З результатами аналізу депутат погодився.

У судовому засіданні Віталій Бурбан визнав, що дійсно сів за кермо після вживання алкоголю.

Відео затримання патрульною поліцією Віталія Бурбана:

 


Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському відбудеться середньовічний фестиваль «Таємниці форпосту»

18-20 червня запрошуємо усіх поринути у світ таємниць