Депутат підтримав підприємців щодо касових апаратів
Депутат від нашого округу Роман Мацола, разом з іншими народними обранцями, проголосували за законопроект, який значно спростить життя малому бізнесу. Йдеться про те, що підприємці, річний оборот яких складає до 1 млн.грн., взагалі звільняються від необхідності використання касових апаратів, а по іншим обов’язкове введення їх відтерміновується до 1 січня 2016 року. Депутат підтримав підприємців щодо касових апаратів
Депутат від нашого округу Роман Мацола, разом з іншими народними обранцями, проголосували за законопроект, який значно спростить життя малому бізнесу. Йдеться про те, що підприємці, річний оборот яких складає до 1 млн.грн., взагалі звільняються від необхідності використання касових апаратів, а по іншим обов’язкове введення їх відтерміновується до 1 січня 2016 року.

За словами Романа Миколайовича, на зустрічах з підприємцями на ринках в Шепетівці, Славуті, трішки раніше – в Полонному люди постійно просили його не приймати закон про обов’язковість використання касових апаратів. Підприємці нарікали, що їх доходи і так зменшилися, а додаткові витрати стануть для них непосильною ношею.

Народний депутат пообіцяв, що врахує думку підприємців і свого слова дотримав. На минулому тижні Верховна Рада проголосувала законопроект, яким відтермінувала введення касових апаратів до 1 січня 2016 року. А для підприємців, обсяг доходів яких за рік становить менше 1 млн.грн. взагалі зробила їх необов’язковими (за виключенням тих сфер де застосування касових апаратів є обов’язковим згідно раніше прийнятих законів).

Отже, малі підприємці працюватимуть як і раніше, а крупніші матимуть час на підготовку. Також депутати проголосували за норму, якою звільнили від штрафних санкцій підприємців за неправильне застосування касових апаратів.

За словами Романа Мацоли, підприємці це ті люди, які нічого не просять в держави, вони самі створюють робочі місця, годують сім’ї, платять податки, тому їх підтримка для нього є пріоритетним завданням.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього