Депутат Верховної Ради України привітав хмельницьких школярів
Не дивлячись на те, що кількість загальноосвітніх шкіл зменшилася, у 2015 році в загальному за шкільні парти сіли 128 тисяч учнів, що на 100 учнів більше, ніж минулого, з них 13, 700 тис. першокласників.Депутат Верховної Ради України привітав хмельницьких школярів
Не дивлячись на те, що кількість загальноосвітніх шкіл зменшилася, у 2015 році в загальному за шкільні парти сіли 128 тисяч учнів, що на 100 учнів більше, ніж минулого, з них 13, 700 тис. першокласників.

Свято першого дзвоника є особливим саме для них, адже відсьогодні у них розпочинається подорож у доросле життя. Аби підтримати наймолодших школярів, на перший дзвоник ,у Хмельницькому та Волочиському районах, на лінійки завітали представники фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч», від них були вручені канцелярські набори, а школам солодкі подарунки.

Окрім того, тим навчальним закладам, де цього року відзначаються ювілейні дати, або ті навчальні заклади, які з кращими результатами закінчили 2014 – 2015 навчальний рік, від народного депутата була вручена оргтехніка: комп’ютери та телевізори.

«Ми завжди підтримували та підтримуємо навчальні заклади, і не лише на перші дзвоники. Наша співпраця тривала і під час літніх канікул. Ми знаємо, що проблем в освіті вистачає, але спільними зусиллями ми зможемо хоча б частково забезпечити учнів необхідним для навчання устаткуванням », – зазначила представник фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» Віта Мазур.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього