Депутат Верховної Ради від Хмельниччини переконаний, що Україна таки йде в ЄвропуВ Україні знову вирує майдан – цього разу Євромайдан.

На площах столиці зібралися численні мітинги, прихильників євроінтеграції заявлять про свою безстрокову акцію та висловлюють готовність стояти до кінця.

Під кінцем мається на увазі підписання Віктором Януковичем угоди про Асоціацію. Про своє бачення цих подій розповів і народний депутат України по 193-му виборчому округу ( місто Кам`янець-Подільський, Кам`янець-Подільський район, Новоушицький район) Володимир Мельниченко.В Україні знову вирує майдан – цього разу Євромайдан.

На площах столиці зібралися численні мітинги, прихильників євроінтеграції заявлять про свою безстрокову акцію та висловлюють готовність стояти до кінця.

Під кінцем мається на увазі підписання Віктором Януковичем угоди про Асоціацію. Про своє бачення цих подій розповів і народний депутат України по 193-му виборчому округу (місто Кам`янець-Подільський, Кам`янець-Подільський район, Новоушицький район) Володимир Мельниченко

Нещодавно на сторінці Володимира Мельниченка з’явилося відео із його інтерв’ю у програмі “Власний погляд”, де народний депутат також торкнувся теми євроінтеграції.

Володимир Володимирович переконаний, що Україна не змінила свого курсу на Європу, просто взято невеличку паузу, “бо політично ми готові йти в Європу, а економічно ще ні”.

Також політик не відкидає того, що Президент таки підпише угоду про Асоціацію.
Зазначимо, що Мельниченко очолює Кам`янець-Подільську міську організацію Партії регіонів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього