Депутат ВРУ з Хмельниччини потрапив у топ-10 за відсотком виконаних обіцянок
Незадовго до завершення четвертої сесії українського парламенту «Слово і Діло» порівняло, як виконують власні обіцянки депутати Верховної Ради.Депутат ВРУ з Хмельниччини потрапив у топ-10 за відсотком виконаних обіцянок
Незадовго до завершення четвертої сесії українського парламенту «Слово і Діло» порівняло, як виконують власні обіцянки депутати Верховної Ради.

Діапазон даних виявився неочікувано широким: одні виконали більше половини зобов’язань, інші – менше 10%. До числа перших належать, наприклад, депутати, які вже були учасниками проекту «Відповідальні»: Дмитро Добродомов, Андрій Вадатурський, Людмила Денісова, Артур Мартовицький.

Так, лідером за відсотком виконаних обіцянок серед депутатів ВРУ є позафракційний Добродомов (який, до речі, вже давно очолює рейтинг відповідальності «Слова і Діла»). В нього 64% виконаних обіцянок. Другим виявився член «Народного фронту» Максим Поляков із 59% виконаних зобов’язань. Третій – також «фронтовик» Сергій Висоцький, котрий дотримав слова у 58% випадків. Нардеп з Хмельниччини Сергій Мельник також опинився у цьому списку, він виконав свої обіцянки на 53%.

Натомість антирейтинг серед депутатів, що найчастіше забувають про власні обіцянки, очолює представник «Опоблоку» Сергій Матвієнков (має 91% провалених обіцянок), із помітним «відставанням» другу та третю сходинки ділять між собою депутати від «Відродження» Валентин Ничипоренко та «БПП» – Юрій Бублик.

Депутат ВРУ з Хмельниччини потрапив у топ-10 за відсотком виконаних обіцянок

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього