Депутат з Хмельниччини: на Всеукраїнському форумі у Криму засудили федералізаціюДепутат Хмельницької обласної ради від Партії регіонів Петро Тарасюк заявив, що на вчорашньому Всеукраїнському форумі у Криму представники 18 обласних рад засудили федералізацію.Депутат Хмельницької обласної ради від Партії регіонів Петро Тарасюк заявив, що на вчорашньому Всеукраїнському форумі у Криму представники 18 обласних рад засудили федералізацію.

Про це він повідомив телефоном “Незалежний громадський портал”.

“Коли виступав народний депутат Вадим Колесніченко і говорив про федералізацію України, я взяв слово і категорично не погодився з ним. Україна є і має бути єдиною соборною і неподільною державою. Мою позицію підтримали майже всі представники, у тому числі зі східних регіонів”, – наголосив депутат з Хмельниччини.

Він зауважив, що серед питань порядку денного Форуму, обговорювалися вихід з політичної кризи та роль органів місцевого самоврядування у коституційному процесі.

“Фактично Асоціація обласних рад України вийшла з пропозицією до центральної влади – передати повноваження територіальним громадам та взятися за реформування місцевого самоврядування. Тому що, кілька років поспіль у Верховній Раді лежать напрацьовані законопроекти, які стосуються розвитку територій, і їх парламентрі відмовляються розглядати”, – заявив П.Тарасюк.

На думку хмельницького регіонала, відсутність на Всеукраїнському форумі у Криму представників Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Вінницької обласних рад та Київської міської ради, пояснюється тим, що “у багатьох з них був певний острах щодо можливого поділу України”.

“Тому окремим рішенням Форуму ухвалено звернення до голів обласних рад Західної України про співпрацю. Також на Форумі попередньо досягнуті домовленості про організацію з’їзду депутатів усіх місцевих рад задля вирішення проблем місцевого самоврядування”, – сказав депутат Тарасюк.

Як відомо, сьогодні в Лівадійському палаці Ялти пройшов Всеукраїнський форум представників 18 регіонів України, крім західних областей та Києва.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення