На сьогоднішній сесії Хмельницької обласної ради депутата фракції “За конкретні справи” Миколи Харкавого не було. Не було його і у СІЗО.  За інформацією з кулуарів обласної ради, затриманий на хабарі в 50 тисяч доларів депутат, вже вийшов під заставу і знаходиться вдома. На сесію не прийшов, мабуть, щоб зайвий раз не нагадувати по своє існування – може забудуть про гучне затримання.  Де  депутат вийшов під заставу в 505 тисяч гривень, що в 2,5 рази менше ніж розмір хабара, з яким його затримали.

Нагадаємо депутата Хмельницької облради, екс-митника Миколу Харкавого затримали детективи НАБУ в червні 2017 рокув Кам’янці-Подільському. За версією правоохоронців, депутат обласної ради, вимагав хабар у директора одного із комунальних підприємств області за продовження контракту на посаду директора навчального закладу . Також обіцяв, що комісія дасть позитивні висновки щодо будівництва нового спортазу цього навчального закладу і допоможе отримати фінансування з бюджету в 20 млн.грн. Затримання відбулося у Кам’янці-Подільську у готельно-ресторанному комплексі”Гетьман”, який належить  родині екс-митника.

Колеги депутата Харкавого, по фракції “За конкретні справи”, на захист затриманого на хабарі не висловилися. Невідомо, чи збирався він з ними поділитися, щоб забеспечити потрібне голосування

Микола Харкавий заступник голови профільної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології Хмельницької обласної ради. Депутатом обрався від партії Олександра Гереги “За конкретні справи”. До затримання, пан Харкавий пройшов довгий шлях державної служби. Працюючи в митних органах, він обіймав посади першого заступника Подільської регіональної митниці, радника Голови Державної митної служби України, в.о. директора департаменту боротьби з митними порушеннями, начальника Хмельницької, Львівської, Тернопільської, Вінницької митниць. Після Майдану, пан Харкавий влаштувався на роботу викладачем в Тернопільський нархоз.

Як саме київським СБУ-шникам вдалося спймати хабарника невідомо. “Втім, може бути й інша причина – усунення конкурента чи “ворога”. Останнім часом в області подейкували, що Харкавий мав наміри балотуватися до Верховної Ради на наступних парламентських виборах – від округу №193 – Кам’янець-Подільському. На парламентських виборах 2014 року тут переміг депутат Володимир Мельниченко, який є цивільним чоловіком Інни Богословської. Керівник комунального підприємства, яка “здала” Харкавого правоохоронцям, наче як в “контрах” з діючим нардепом. Та й Мельниченко досить комфортно почувається на своїй території, із колегою – “конкретним” Герегою, в партнерських стосунках – робиться припущення щодо причин затримання  в матеріалі ДЕПО.Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Старокостянтинівського військового комісара, який попався на хабарі, оштрафували на 25,5 тис. гривень

Військового комісара Старокостянтинівського об’єднаного військового комісаріату Олега Гандзюка