Депутатам Хмельницької міської ради «роздадуть» гроші на допомогу
Уперше у бюджеті міста Хмельницького буде виділено кошти на так званий «депутатський фонд».Депутатам Хмельницької міської ради «роздадуть» гроші на допомогу
Уперше у бюджеті міста Хмельницького буде виділено кошти на так званий «депутатський фонд».

Кожен депутат міськради отримає по 10 тисяч гривень з міської казни, з яких тепер і виділятиметься матеріальна допомога тим, хто її потребує.

«Хочемо спробувати абсолютно новий алгоритм надання матеріальної допомоги тим, хто за нею звертався раніше до міського голови. Часто люди закидали, що виділення такої допомоги – це як підкуп з боку міського голови, особливо напередодні виборів. До того ж, була недовіра, що гроші справді потрапляють до тих, хто їх потребує. Тому відтепер матеріальну допомогу надаватимуть лише депутати», – заявив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Отож, відтепер, аби отримати матеріальну допомогу від міської ради на лікування чи у складних життєвих ситуаціях, потрібно буде звертатися до депутата, закріпленого за округом, де проживає прохач. Саме на його ім’я писатиметься заява, до якої докладатимуться документи, які підтверджуватимуть, що людина перебуває у важкій життєвій ситуації. Депутат, за бажання, також самостійно перевірятиме, наскільки людина, що до нього звернулася, дійсно потребує допомоги і наскільки.

За словами Олександра Симчишина, такий крок допоможе депутатам стати ближчими до своїх виборців, а виділення матеріальної допомоги відбуватиметься прозоріше. Окрім депутатів міської ради, матеріальну допомогу виділятиме і сам міський голова.

У Хмельницькій міській раді 42 депутата. У бюджеті на цей рік на депутатські допомоги закладено 420 тисяч гривень. Ще 80 тисяч гривень передбачено на виділення матеріальної допомоги Хмельницьким міським головою.

Нагадаємо, подібний метод виділення матеріальної допомоги уже давно практикує Хмельницька обласна рада. Там власні фонди надання допомоги мають усі депутати та окремо голова обласної ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього