Депутати Хмельниччини на черговому засіданні вносили зміни до обласного бюджету
Вчора, 7 квітня, в обласній раді відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії під головуванням Івана Гончара, у якому взяли участь 82 депутати.Депутати Хмельниччини на черговому засіданні вносили зміни до обласного бюджету
Вчора, 7 квітня, в обласній раді відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії під головуванням Івана Гончара, у якому взяли участь 82 депутати. Основним сесії було внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік. Про це повідомляю на офіційному сайті Хмельницької обласної ради.
Фінансову підтримку в розмірі майже 3-ох мільйонів гривень від депутатів отримали управління МВС України, СБУ в області та Національна академія Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького. Підтримка ця надійшла спеціально для придбання пально-мастильних матеріалів з метою забезпечення участі правоохоронних органів у заходах, пов’язаних з проведенням АТО та забезпеченням порядку та охорони стратегічних об’єктів на контрольованій території та на придбання Національною академією матеріалів та обладнання на облаштування Центру навчання прикордонників, які будуть забезпечувати правопорядок на державному кордоні під час проведення АТО.
Також в обласній раді прийняли програму соціальної підтримки осіб, які брати та беруть на данний час участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області. Діятиме ця програма впродовж двох років, а на її фінансування з обласного бюджету передбачено майже сім мільйонів гривень.
Також очільник облради прокоментував ситуацію з аеропортом, який планують відновити ще з 2013 року: «Наразі напрацьовуються спільно з ОДА питання подальшого розвитку летовища, яке наразі у аварійному стані. А вже потім можна буде говорити про залучення інвестицій». Проте, як відомо, кошти на реконструкцію підприємства минулого і позаминулого років уже виділялися, та марно.
Схвалило зібрання і рішення перейменувати Хмельницький обласний госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної війни на Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни для того, щоб на реабілітацію чи лікування у госпіталь могли бути направлені не лише ветерани війни, воїни-афганці, але й учасники антитерористичної операції.

Також депутати вирішили започаткувати з 2015 року щорічний обласний дитячий конкурс юних художників імені Людмили Мазур «Подільська палітра». Конкурс запланований для заохочення творчо обдарованих дітей у галузі образотворчого мистецтва, а переможці визначатимуться щорічно, 3 листопада, до Дня народження Людмили Мазур.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього