Депутати Хмельницької обласної ради доклали у казну ще понад 80 мільйонів гривень
Депутати Хмельницької обласної ради збільшили доходи обласного бюджету в 2016 році на понад 80 мільйонів гривень. Відповідне рішення було прийняте на останньому пленарному засіданні, яке відбулося 6 січня.Депутати Хмельницької обласної ради доклали у казну ще понад 80 мільйонів гривень
Депутати Хмельницької обласної ради збільшили доходи обласного бюджету в 2016 році на понад 80 мільйонів гривень. Відповідне рішення було прийняте на останньому пленарному засіданні, яке відбулося 6 січня.

Усі «додаткові» кошти будуть спрямовані на соціальні видатки. Зокрема, буде втричі збільшено витрати на допомогу тим, хто потребує дороговартісного лікування (на півтора мільйони), вдвічі – на допомогу малозабезпеченим для вирішення матеріально-побутових проблем (на мільйон гривень).

Вчетверо, або на 2 мільйони, зростуть призначення на надання одноразової допомоги учасникам АТО та їхнім родинам. Ще 300 тисяч роздадуть громадським організаціям, а півтора мільйони піде на поліпшення умов роботи працівників органів праці та соціального захисту та зміцнення їхньої матеріально-технічної бази. Для проведення навчально-тренувальних зборів та змагань спортсменам Хмельниччини дісталося понад 240 тисяч гривень.

Медицині області додали ще майже 40 мільйонів на придбання медикаментів та медичного обладнання. Чимала сума коштів буде додатково спрямована і на надання субсидій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього