Депутати Хмельницької обласної ради знову відмовили доньці головного екоінспектора області
Депутати зняли з розгляду сесії Хмельницької облради питання про погодження надання Альоні Гуменюк, доньці головного екологічного інспектора Хмельницької області Віталія Гуменюка, спеціального дозволу на користування надрами.Депутати Хмельницької обласної ради знову відмовили доньці головного екоінспектора області
Депутати зняли з розгляду сесії Хмельницької облради питання про погодження надання Альоні Гуменюк, доньці головного екологічного інспектора Хмельницької області Віталія Гуменюка, спеціального дозволу на користування надрами.

Нагадаємо, що ще у 2012 році на території ТОВ \”Перлина Поділля\”, що у селищі Сатанів, родина Гуменюків пробурила свердловину для видобутку мінеральної води.

Згодом науковці зауважили, що дана свердловина буде погано впливати на мінералізацію збручанської води і знижуватиме її лікувальні властивості.

Депутати минулого скликання навіть створили спеціальну комісію, яка дійшла висновку, що свердловина, яка належить Альоні Гуменюк має бути забетонована.

Але не дивлячись на це, питання про надання спеціального дозволу Альоні Гуменюк на користування надрами уже вчетверте виноситься на розгляд сесії обласної ради.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження