Депутати Хмельницької області проти розширення свого клубу
Депутати Хмельницької обласної ради, попри намагання головуючого протягнути рішення, сьогодні не віддали жодного голосу за зміни до обласного бюджету, яким передбачалося виділення коштів із обласної казни на довибори депутата обласного рівня по 22-гому виборчому округу.Депутати Хмельницької області проти розширення свого клубу
Депутати Хмельницької обласної ради, попри намагання головуючого протягнути рішення, сьогодні не віддали жодного голосу за зміни до обласного бюджету, яким передбачалося виділення коштів із обласної казни на довибори депутата обласного рівня по 22-гому виборчому округу.
Виділити на ці цілі гроші наприкінці січня обласних обранців зобов’язав апеляційних суд. Водночас, касаційну скаргу обласної ради Вінницький суд залишив без розгляду. Відтак, дотримуючись букви закону, обласні обранці мали би внести відповідні зміни і виконати рішення суду другої інстанції. Проте, обласні депутати на це не пристали. Найактивніше висловлювалися проти колишні «регіонали». Зокрема, Ігор Добжанський заявив: «В цей час, коли в Україні йде війна, вибори проводити недоцільно». Пані Лукомська, аргументуючи своє рішення не голосувати за виділення коштів для довиборів наголосила, що Старокостянтинів нічого не втратить від того, що його представника не буде в обласній раді так само, як не мав він від того вигоди тоді, коли таке представництво було забезпечене. Водночас Віталій Олуйко охарактеризував ситуацію як шантаж і наголосив, що депутати обласної ради стали «заручниками обласної окружної комісії», яка маніпулює недосконалістю українського законодавства.
Відтак, попри кількаразове повернення до розгляду цього питання, рішення залишилося без змін: довиборів у Старокостянтинові не буде. Принаймні до тих пір, доки свого рішення обласні депутати не змінять, або їх не змусить зробити це прокуратура, котра здійснює нагляд за законністю рішень, котрі ухвалює Хмельницька обласна рада, або ж доки в країні не буде введений воєнний стан, відповідно до якого обмежуються такі свободи, притаманні демократичному суспільству, як вибори.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього