Депутати обласної ради пропіарились на війні
Депутати Хмельницької обласної ради вирішили помахати вслід політичному локомотиву, одними з останніх , із числа центральних та західних регіонів України, ухваливши рішення про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 01 2015 року про визнання Російської Федерації державою-агресором.Депутати обласної ради пропіарились на війні
Депутати Хмельницької обласної ради вирішили помахати вслід політичному локомотиву, одними з останніх , із числа центральних та західних регіонів України, ухваливши рішення про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 01 2015 року про визнання Російської Федерації державою-агресором.
Використовуючи стандартний текст рішення, уже прийнятий депутатами місцевих рад у Тернопільській, Рівненській та ряді інших областей-сусідів , обласний депутатський корпус, представлений на тридцятій позачерговій сесії лише трохи більше ,ніж половиною представників, звернулися до народних обранців, Уряду та Президента України із закликом на законодавчому рівні визнати «ЛНР» та «ДНР» терористами.
Варто зазначити, що в ході прийняття рішення чи то через недосвідченість , чи то зумисне, не було дотримано процедури, тому до питання довелося повертатися кілька разів. Ставлення депутатського корпусу до суто політичного характеру рішення неоднозначне. Одні вважають, що варто звертатися в іншій формі і до інших адресатів: до прикладу, закликати до активніших дій земляцтва Хмельниччини в Росії та інших країнах світу, активно звертатися до, так званої, «народної дипломатії» (Василь Ваків).
Інші переконані, що коефіцієнт корисної дії таких рішень обласної ради рівний нулю і що не варто органу місцевого самоврядування перетягувати на себе невластиві повноваження, особливо, коли навіть політичний момент для ухвалення такого рішення давно минув (Віталій Олуйкуо).
Декотрі із числа колишніх представників правлячої партії нинішнє рішення Хмельницької обласної ради назвали дешевим піаром на реальній війні.
Обранці також направили звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про необхідність внесення змін до чинного законодавства щодо визнання організацій терористичними. Фактично мова йде про визнання самозванних бойовиків “ДНР” і “ЛНР” терористами.
Як повідомив на сесії голова ради Іван Гончар, проекти рішень з цих двох питань ініціювалися громадськими організаціями області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього