Депутати облради сперечались про ціну готелю "Енеїда"«Енеїду» оцінили в 3,5 мільйони і віддали в оренду.«Хіба це може бути адекватною ціною для майна у центрі міста розміром понад 5 тисяч метрів квадратних?», – запитував на засіданні комісії обласної ради депутат від «Батьківщини» Олег Хавронюк.

А Віталій Олуйко від «Партії регіонів» нагадав про виставлену на приватизацію базу в Пирогівцях, котра також належить до майна громади і Хмельницького університету управління та права. «Це дерибан. Такі дії не роблять честі владі!», – наголосив він.Депутати облради сперечались про ціну готелю "Енеїда"«Енеїду» оцінили в 3,5 мільйони і віддали в оренду.«Хіба це може бути адекватною ціною для майна у центрі міста розміром понад 5 тисяч метрів квадратних?», – запитував на засіданні комісії обласної ради депутат від «Батьківщини» Олег Хавронюк.

А Віталій Олуйко від «Партії регіонів» нагадав про виставлену на приватизацію базу в Пирогівцях, котра також належить до майна громади і Хмельницького університету управління та права. «Це дерибан. Такі дії не роблять честі владі!», – наголосив він.
Обидва депутати говорили про те, що готель «Енеїда» – це частина цілісного майнового комплексу університету. У ньому було багато номерів гуртожиткового типу: для студентів-сирот, інвалідів, викладачів. Натомість ректор університету Олег Омельчук, котрий разом з головою обласної ради Миколою Дерикотом підписував тристоронню угоду з київською фірмою «АБгруп» пояснив те, що «Енеїду» віддали в оренду, бо вона збиткова. А начальник управління з питань спільної власності територіальних громад і економічного розвитку Олексій Варжевський виправдовувався в дивний спосіб: « Кабінети для викладачів і аудиторії в оренду не здавали» й так і не зміг точно сказати, хто зробив настільки занижену оцінку обласного майна. Натомість депутати пообіцяли, що триматимуть процес під контролем і таки мають отримати пояснення, чому це сталося, від перших осіб краю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього