Депутати Верховної Ради підтримали Хмельницького губернатора
6 березня Президент України Петро Порошенко представив нового голову Хмельницької облдержадміністрації.Депутати Верховної Ради підтримали Хмельницького губернатора
6 березня Президент України Петро Порошенко представив нового голову Хмельницької облдержадміністрації. Область очолив Михайло Васильович Загородний, який до цього був керівником Чемеровецького солодового заводу ЗАТ «Оболонь». Характеризуючи нового голову Хмельницької ОДА, Петро Порошенко зауважив, що новий керівник області добре знайомий з сільськогосподарською справою – «аграрій з аграрного регіону в країні, де є потужний АПК».
Михайло Загородній конкретних обіцянок у першому слові не давав. Поклявся у вірності землякам, і висловив сподівання, що й земляки йому допоможуть розбудовувати рідний край.
Михайла Загороднього підтримали своєю присутністю народні депутати від Хмельниччини. Вони впевнені – сильний та досвідчений керівник з аграрної сфери спроможний очолювати і розвивати нашу область. Не були на представленні нардепи Олександр Герега та Віктор Бондар. Андрій Шинькович розповів, що домовився з Олександром Володимировичем: Герега залишається у парламенті голосувати, а Шинькович — їде до Хмельницького. A Віктор Бондар, напевне, був дуже зайнятий створенням нової депутатської групи.
Депутати Верховної Ради підтримали Хмельницького губернатора
Натомість інші народні обранці висловили свою підтримку та впевненість у Загородньому.
— Цей чоловік буде працювати 24 години на добу для того, щоб не відставати від інших областей і рівно стільки ж для того, аби їх випереджати. І дійсно, як він з трибуни сказав, він \”виробничник\” і не буде гратися в політичні чвари, він швидко сформує професійну команду, з якими буде ставити чіткі завдіння та вимагати виконання цих завдань – висловив свою думку, щодо нового голови Хмельницької ОДА Сергій Лабазюк.
— Ми, як депутати Верховної Ради, будемо допомагати. Рік дуже складний і, на мою думку, потрібно об\’єднатися, щоб допомагати один одному – запевнив Сергій Мельник.
Також побажав Михайлу Васильовичу успіхів та нових позитивних звершень на благо Хмельниччини Роман Мацола:
— Особисто не знайомий з Михайлом Васильовичем. Проте чув про нього лише позитивні відгуки. Вважаю, що для аграрної Хмельниччини він достойна кандидатура. Адже і виробничник, і аграрій, і успішний керівник.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього