Депутатська група «Народна рада» провела своє засідання30 січня в сесійній залі Будинку рад відбулось засідання депутатської групи «Народна рада», яку очолює депутат обласної ради, керівник депутатської фракції політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Іван Гладуняк.30 січня в сесійній залі Будинку рад відбулось засідання депутатської групи «Народна рада», яку очолює депутат обласної ради, керівник депутатської фракції політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Іван Гладуняк.

Депутати групи обговорили суспільно-політичну ситуацію, яка склалась в країні та області, висловили своє бачення, що стосується розгляду та затвердження обласного бюджету на 2014 рік на пленарному засіданні двадцятої позачергової сесії обласної ради, проведення якого перенесено на 14 лютого цього року.

За результатами засідання групи та прийнятих рішень було проведено прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації.

Про створення депутатської групи «Народна рада» було оголошено під час пленарного засідання дев’ятнадцятої позачергової сесії обласної ради 24 січня. Депутатська група нараховує 25 осіб.

За матеріалами: Хмельницької обласної ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього