Депутату Наркевицької тергромади, що на Хмельниччині, погрожують за… активність
Світлана Підкалюк звернулася до правоохоронців із заявою про тиск та погрози.Депутату Наркевицької тергромади, що на Хмельниччині, погрожують за… активність
Світлана Підкалюк звернулася до правоохоронців із заявою про тиск та погрози.

«На мене тиснуть, мені погрожують… , – заявила депутат. – Справа у тому, що приміщення, де знаходиться місцевий ФАП, що обслуговує мешканців сіл Чернява та Кущівка Волочиського району, кілька років тому було розділено навпіл. В одній частині будови облаштували квартиру, яку надали місцевому мешканцю. В іншій частині й донині знаходиться ФАП. Але мешканець квартири чомусь вирішив, що уся прибудинкова територія має належати йому. Він її використовує на власний розсуд, і тим самим перешкоджає вільному доступу до ФАПу селянам. До мене, як депутата, звернулися не лише односельці, але й медсестра, що працює у ФАПі. Вони просили втрутитися у ситуацію та допомогти звільнити територію, яка мала б за законом належати медичній установі, від недобросовісного сусіда. За моєї ініціативи виїжджала спеціальна комісія об’єднаної громади, яка винесла чоловіку припис – звільнити прибудинкову територію ФАПу. Але він досі не виконується. На мої постійні зауваження, чоловік лише сипле образами та погрозами. А днями він ледь не накинувся на мене з кулаками, коли я поверталася з магазину із малолітнім сином. Син так перелякався, що й досі не може прийти до тями».

Світлана Підкалюк вперше стала депутатом Наркевицької об’єднаної громади восени минулого року. До того вона була сільською активісткою, яка разом із купкою однодумців відстоювала право громади на справедливий розподіл землі, захищала сільське пасовище. Ставши депутатом, ініціювала проведення інвентаризації земель громади, аби унеможливити самозахоплення землі та користування землею без належних документів. Адже, каже, у її селі такі факти мають місце. За свою активну позицію у земельних питаннях тепер жінка й страждає, адже ті, хто роками порушував закон, чинять на неї тиск та погрожують.

«Я змушена була звернутися до правоохоронців із заявою про погрози та тиск. Поліцейські мою заяву прийняли, але подальших дій не має. На мої дзвінки дільничний офіцер не реагує. Я уже й не знаю, куди мені звератися», – скаржиться депутат Світлана Підкалюк.

Ситуація в селах, які колись входили до Чернявської сільскої ради, із землею й справді досить напружена. Ще два роки тому там розгорівся скандал після того, як селяни дізналися, що землі навколо їхніх сел у 2013 році були роздані тихцем родичам тодішнього сільського голови та чиновників Волочиської РДА. Одного із активістів, Віктора Мисько, тоді навіть побили, але справа про його побиття так і «зависла» у правоохоронців. Світлана Підкалюк припускає , що й заява про погрози на її адресу теж не дасть жодного результату.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього