Деражня, крім першого в Україні музею історії Південно-Західної залізниці, поповнилось новим/старим експонатом.

Деражня з «Універсалом У-2»Деражня, крім першого в Україні музею історії Південно-Західної залізниці, поповнилось новим/старим експонатом.

Біля районного історичного музею постав справжній раритет – легендарний трактор «Універсал У-2». Його історична цінність беззаперечна – саме «Універсал У-2» став першим трактором, випущеним на Володимирівському тракторному заводі.
Деражня з «Універсалом У-2»

Під час урочистого відкриття пам’ятки історії деражнянці із хвилюванням та гордістю слухали історію повернення до райцентру пам’ятки. У часі це збіглося із відзначенням 583 – річниці міста. Спільними зусиллями директора історичного музею Олександра Кохановського, керівництва РДА, районної ради, депутатського корпусу трактор-пам’ятник вдалося повернути на Деражнянщину.

Тут на базі місцевого аграрного ліцею провели усі необхідні ремонтні та відновлювальні роботи. До встановлення пам’ятки долучилися і підприємці міста. За благодійні кошти було облаштовано площадку, виготовлено постамент.

Віднині мовчазний свідок історії – Трактор «Універсал У-2» надійно закріпився в переліку визначних місць не лише Деражні, але й Хмельниччини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього