Деражнянське підприємство нагородили високою відзнакоюПочесною грамотою Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків» за сумлінне відрахування обов’язкових платежів до бюджету нагороджений колектив публічного акціонерного товариства «Деражнянське хлібоприймальне підприємство».
«Це найвища відзнака нашої громадської організації, яка на професійному рівні опікується розвитком підприємництва. Показово, що вперше за 15 років функціонування Асоціації платників податків таку високу нагороду отримало наше подільське агропромислове підприємство. На сьогодні в області, окрім Деражнянського хлібоприймального підприємства, лише такий промисловий гігант як «Подільський цемент» зарахований до когорти сумлінних платників податків на всеукраїнському рівні. Ми горді тим, що керівник підприємства Петро Радченко також очолює місцевий осередок нашої Асоціації», – зазначив, вручаючи нагороду голова територіального відділення АППУ Хмельниччини Мар’ян Маєвський.Деражнянське підприємство нагородили високою відзнакоюПочесною грамотою Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків» за сумлінне відрахування обов’язкових платежів до бюджету нагороджений колектив публічного акціонерного товариства «Деражнянське хлібоприймальне підприємство».
«Це найвища відзнака нашої громадської організації, яка на професійному рівні опікується розвитком підприємництва. Показово, що вперше за 15 років функціонування Асоціації платників податків таку високу нагороду отримало наше подільське агропромислове підприємство. На сьогодні в області, окрім Деражнянського хлібоприймального підприємства, лише такий промисловий гігант як «Подільський цемент» зарахований до когорти сумлінних платників податків на всеукраїнському рівні. Ми горді тим, що керівник підприємства Петро Радченко також очолює місцевий осередок нашої Асоціації», – зазначив, вручаючи нагороду голова територіального відділення АППУ Хмельниччини Мар’ян Маєвський.
Примітно, що дане хлібоприймальне підприємство є не лише бюджетоформуючим платником податків на Деражнянщині, адже цьогоріч до бюджетів усіх рівнів ним сплачено понад 700 тисяч гривень. Публічне акціонерне товариство «Деражнянське хлібоприймальне підприємство» – один із лідерів переробки збіжжя на теренах Хмельниччини. Якщо десять років тому тут працювало півтора десятка робітників, які переробляли близько двох тисяч тонн зерна, то сьогодні – це роботодавець для більше як півсотні працівників. У десятки разів зросли й об’єми переробки подільського урожаю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього