Дерева додають «зелені» до бюджету областіНа Хмельниччині ввели електронний облік дерев та користуються «колотими дровами». А ще збільшили прибутки від експорту деревини.На Хмельниччині ввели електронний облік дерев та користуються «колотими дровами». А ще збільшили прибутки від експорту деревини.

Дерева ростуть – область багатіє. І не лише пишними лісами,а й поповненнями у бюджеті. У 2013 завдяки старанній роботі, працівникам лісового господарства Хмельниччини вдалось вийти на новий рівень та заробити для області 24 мільйонів гривень. Земель, непридатних для засаджень, – стало менше. Дерев у лісі-побільшало. Усе – завдяки природному поновленню фонду. Такий метод значно економить кошти та приносить кращі результати вирощування дерев.

В області з’явилось більше лісових автомобільних шляхів. Дорожні артерії не лише об’єднують населені пункти а й налагоджують виробництво між ними. А ще сприяють розвитку рекреаційної та туристичної сфер.

Лісовики Хмельниччини перейшли на колоті дрова – попит на них зростає з кожним днем. Ще вдалось покращити експорт і ввести електронний облік деревини. Це допомагає контролювати хід заготівлі та постачання сировини.

2013-й минув без пожеж та великих збитків. Крадіїв лісу пильнують, а самовільну вирубку лісу – ретельно контролюють.

Управління лісового та мисливського господарства області працює на благо мальовничого Хмельницького краю. Відтак, лісники переконані – 2014-й рік буде ще кращим та зеленішим.

За матеріалами: інтернет-видання “Ексклюзив”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього