Колишньому голові Хмельницької обласної ради Миколі Дерикоту прокурор області оголосив підозру про вчинення кримінального правопорушення.Колишньому голові Хмельницької обласної ради Миколі Дерикоту прокурор області оголосив підозру про вчинення кримінального правопорушення.

Це сталося сьогодні. Фігурант справи особисто з’явився до прокуратури.

Йому інкримінують три статті Кримінального кодексу України: ч. 3 статті 27 (організатор злочину), ч.2 статті 366 (організація службового підроблення, що спричинила тяжкі наслідки), ч.2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем).

Нагадаємо, що прокуратура області розглядала можливість оголошення у розшук Миколи Дерикота, оскільки не могла з’ясувати його місцезнаходження.

Раніше підозру про вчинення злочину одержав Олексій Варжевський, який працював на посаді начальника управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради.

Як відомо, 18 квітня цього року Хмельницький міськрайонний суд виніс рішення у справі про передачу екс-головою Хмельницької облради Миколою Дерикотом майна своєму сину. Згідно з рішенням суду, за 2013 рік сума прибутку від цього “конфлікту інтересів” становола приблизно 260 тисяч гривень.

Феміда винесла штраф Дерикоту у розмірі 500 гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього