Державна Дума РФ заборонила... російський прапор
Державна Дума Російської Федерації прийняла в другому читанні законопроект, що вводить покарання за \”публічну демонстрацію символіки або атрибутики організацій, які співпрацювали з фашистськими рухами і організаціями\”.Державна Дума РФ заборонила... російський прапор
Державна Дума Російської Федерації прийняла в другому читанні законопроект, що вводить покарання за \”публічну демонстрацію символіки або атрибутики організацій, які співпрацювали з фашистськими рухами і організаціями\”.
Пікантність ситуаціі в тому, що за логікою речей першими під дію нового закону, що передбачає за \”публічну демонстрацію символіки і атрибутики організацій, які співпрацювали з фашистами\” покарання у вигляді великого штрафу або арешту на строк до 15 діб, повинні потрапити … всі ті, хто використовує теперішній офіційний триколірний прапор і державний герб Російської Федерації.
Справа в тому, що під час II Світової війни біло-синьо-червоний триколор, який є зараз державним прапором Російської Федерації був офіційним символом РОА – \”Російської визвольної армії\” під командуванням генерала Андрія Власова – перебіжчика на сторону гітлерівських військ з армії радянської. У всіх штабах РОА теперішній російський прапор висів поруч з портретом Гітлера і нацистським прапором зі свастикою.
Використання біло-синьо-червоного прапора РОА дуже легко довести: це підтверджує безліч історичних документів, а в деяких музеях збереглися і самі триколірні полотнища. Одне з них, до речі, відображене на відомій радянській картині, де солдати червоної армії кидають до підніжжя мавзолею Леніна трофейні гітлерівські прапори. Згаданий відповідний факт і в \”Вікіпедії\”.
Цікаво, як вони будуть викручуватись з цієї халепи? Знову брехати?

Державна Дума РФ заборонила... російський прапор

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Літак, який вчора розбився під час зрошування поля, належить фірмі нардепа Лабазюка

Учора близько опівдня поблизу села Трительники Волочиського району