Державна фіскальна служба Хмельниччини починає слухати народ
При Державній фіскальній службі Хмельниччини розпочала роботу ініціативна група з питань підготовки установчих зборів Громадської ради при ДФС в області.Державна фіскальна служба Хмельниччини починає слухати народ
При Державній фіскальній службі Хмельниччини розпочала роботу ініціативна група з питань підготовки установчих зборів Громадської ради при ДФС в області.
Сьогодні на цю громадську інституцію покладається стратегічна місія з реалізації податкової реформи та суспільного контролю за діяльністю фіскальних органів. Тому ініціативна група має забезпечити формування нової Громадської ради на принципах професійності, відкритості та прозорості, створити умови для конструктивного діалогу між громадськістю, бізнесу, податківцями та митниками.
Власне, перший крок до такого комунікаційного процесу вже зроблено. Адже до числа фундаторів Громадської ради увійшли такі відомі у нашому краї активісти, експерти, виробничними та науковці як Наталія Потапова, Михайло Войнаренко, Наталія Бєлякова, Сергій Федорук та Юрій Ярина.
Саме завдяки цим та іншим ентузіастам Хмельниччина має чітко налагоджений комунікаційний майданчик громадськості, бізнесу та влади. Але життя не стоїть на місці і вимагає поглиблення цього важливого суспільного процесу.
Тож широке представництво інтересів організацій роботодавців, АППУ, громадських організацій, що захищають інтереси малого підприємництва, регіональної ради підприємців і низки громадських інституцій за професійною ознакою, дозволить налагодити ефективну та плідну роботу щодо удосконалення діючого законодавства та вирішення спірних питань між податківцями та митниками, – переконані у ГУ ДФС Хмельниччини.
З детальною інформацією про діяльність ініціативної групи, зразками документів, які необхідні для подачі інститутами громадянського суспільства на участь в установчих зборах Громадської ради та рекомендаціями щодо їх оформлення можна ознайомитися на сайті ГУ ДФС у Хмельницькій області в розділі «Громадська рада».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього