Державною фіскальною службою Хмельниччини викрито втрати бюджету на суму понад 100 мільйонів гривень

Державною фіскальною службою Хмельниччини викрито втрати бюджету на суму понад 100 мільйонів гривень
З початку року аудитори Головного управління ДФС Хмельницької області в ході контрольно-перевірочних заходів донарахували суб‘єктам підприємництва, які входять до категорії ризикових, 110, 5 мільйона гривеньДержавною фіскальною службою Хмельниччини викрито втрати бюджету на суму понад 100 мільйонів гривень
З початку року аудитори Головного управління ДФС Хмельницької області в ході контрольно-перевірочних заходів донарахували суб‘єктам підприємництва, які входять до категорії ризикових, 110, 5 мільйона гривень. З них до бюджету надійшло 39,5 мільйона гривень, що більше на 2 мільйони проти відповідного періоду минулого року.

Показово, що мільйонні суми, які повертаються до державної казни, здобуті при зменшенні кількості перевірок. Так, протягом десяти місяців цього року підрозділами податкового та митного аудиту області проведено 765 перевірок, що менше на 245 перевірок проти торішнього періоду.

Визначальним у діяльності підрозділів податкового і митного аудиту є створення відповідних умов суб’єктам господарювання, при яких буде не доцільно використовувати у своїй діяльності схеми ухиляння від сплати податків і зборів або мінімізації платежів у бюджет. Йдеться в першу чергу про відмову від тіньових оборудок з податковим кредитом та виплату заробітної плати зі рахунок не облікованої готівки.

Поряд із активними заходами з детінізації економіки, пріоритетним напрямкам у діяльності податківців Хмельниччини є системна спрямованість на збільшення добровільного декларування зобов’язань і погашення коштів у бюджет за результатами контрольної роботи. Як результат, показник добровільної сплати податків на Хмельниччині становить 96 відсотків.

Залишити відповідь