Державтоінспекція Хмельниччини повернулася з АТО
Вчора, 11 листопада, Хмельниччина зустрічала 15 працівників ДАІ, що повернулися зі Сходу в рамках ротаціїДержавтоінспекція Хмельниччини повернулася з АТО
Вчора, 11 листопада, Хмельниччина зустрічала 15 працівників ДАІ, що повернулися зі Сходу в рамках ротації. Впродовж місяця держслужбовці несли в Слов’янську та довколишніх містах службу, вправно виконуючи всі поставлені перед ними завдання. Це вже четверта поїздка військових у зону АТО.

На своїй сторінці у facebook Дмитро Кийов зазначив: \”15 добровольців на 5 службових автомобілях повернулися із місячного відрядження на Схід. Там наші хлопці несли службу на блокпостах, брали участь у бойових операціях, супроводжували колони з військовою технікою, автобуси з переселенцями та виконували ще цілий ряд надважливих завдань. Це було вже четверте відрядження хмельницьких державтоінспекторів у зону проведення антитерористичної операції. У зведеному загоні були представники Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Шепетівки та інших міст нашої області. В основному — старші чоловіки із потрібними знаннями та досвідом. Державтоінспекція Хмельниччини на варті вашої безпеки.\”
Державтоінспекція Хмельниччини повернулася з АТО

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього