Держвиконавця підозрюють в одержанні неправомірної вигоди
Прокуратурою Ярмолинецького району погоджено повідомлення про підозру посадовій особі відділу Державної виконавчої служби в одержанні неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням (ч.3 ст.368 КК України), слідство у кримінальному провадженні стосовно якої здійснює СВ Ярмолинецького РВ УМВСУ в області.Держвиконавця підозрюють в одержанні неправомірної вигоди
Прокуратурою Ярмолинецького району погоджено повідомлення про підозру посадовій особі відділу Державної виконавчої служби в одержанні неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням (ч.3 ст.368 КК України), слідство у кримінальному провадженні стосовно якої здійснює СВ Ярмолинецького РВ УМВСУ в області.
Як повідомив прокурор району Роман Олійник, досудовим розслідуванням встановлено, що держвиконавець вимагала та одержала від місцевої жительки 1000 гривень. Грошова винагорода призначалась за те, щоби не вживати заходів із заборони виїзду цієї громадянки-боржниці за межі України.
Після одержання неправомірної вигоди підозрювана була викрита правоохоронцями, а грошові кошти, які вона сховала в одному з господарських приміщень відділу ДВС, вилучені.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього