Держвиконавця з Хмельниччини судитимуть за підробку документівПрацівницю Хмельницької міської державної виконавчої служби судитимуть за чотири злочини.

Використовуючи власне службове становище, старший держвиконавець підробила низку документів, що дало змогу директору підприємства-боржнику безперешкодно реалізувати майно, на яке був накладений арешт. У той же час, згідно наказу Господарського суду Хмельницької області, кошти від реалізації арештованого майна мали б піти на погашення заборгованості перед однією зі столичних фірм.Держвиконавця з Хмельниччини судитимуть за підробку документівПрацівницю Хмельницької міської державної виконавчої служби судитимуть за чотири злочини.

Використовуючи власне службове становище, старший держвиконавець підробила низку документів, що дало змогу директору підприємства-боржнику безперешкодно реалізувати майно, на яке був накладений арешт. У той же час, згідно наказу Господарського суду Хмельницької області, кошти від реалізації арештованого майна мали б піти на погашення заборгованості перед однією зі столичних фірм.
В ході досудового розслідування слідчим вдалося зібрати достатньо доказів, аби довести причетність до вчинення злочину і посадовця, і підприємця.

Зрозумівши, що уникнути відповідальності не вдасться, підприємець добровільно погасив свою заборгованість — 268 тисяч гривень. Наразі кримінальне провадження направлене на судовий розгляд.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього