Держземагентство Хмельницької області роздало приватникам 30 га державного лісу

Держземагентство Хмельницької області роздало приватникам 30 га державного лісу
За повідомленням прокуратури Хмельниччини, понад 30 га земельних ділянок лісового фонду, які незаконно передавались у власність та оренду, насправді перебували у постійному користуванні державних лісогосподарських підприємств.Держземагентство Хмельницької області роздало приватникам 30 га державного лісу
За повідомленням прокуратури Хмельниччини, понад 30 га земельних ділянок лісового фонду, які незаконно передавались у власність та оренду, насправді перебували у постійному користуванні державних лісогосподарських підприємств.

Зокрема, прокуратурою встановлено, що торік наказами Головного управління Держземагентства в області трьом громадянам надано дозволи на виготовлення документації з передачі у власність для ведення особистого селянського господарства 6 га земель. Проте з’ясувалось, що ці земельні ділянки перебувають у постійному користуванні ДП \”Кам’янець – Подільське лісове господарство\” та належать до території ботанічного заказника загальнодержавного значення \”Довжоцький\”. За позовними вимогами прокуратури судом скасовані протиправні накази Держземагентства.
Аналогічно в Славутському районі виявлено незаконне надання у власність 9 громадянам майже 20 га земель, які постійно використовуються для потреб державного лісового господарства. Вартість зазначених земельних ділянок становить майже 1 млн. грн. І знову за наказами ГУ Держземагентства в області.
В Хмельницькому районі цьогоріч передано в приватну власність та оренду 7 га земель лісового фонду, незаконно вилученого у ДП \”Хмельницьке лісомисливське господарство\”.

Завдяки заходам представницького характеру прокурори попередили неправомірне вилучення із державної власності 8 га земель вказаної категорії із загальної кількості виявлених. Позови щодо інших земельних ділянок лісового фонду розглядаються в суді.

Залишити відповідь